Рубрика: Бизнес-образование

Бакалавр в Польщі або в Україні? В чому різниця?Давно було доведено, що найкраща інвестиція — це інвестиція в самоосвіту. Навчання завжди було основою для подальшого розвитку і росту людини як особистості і професіонала. Ця стаття і інша інформація, що знаходиться на сайті http://polishcentr.com.ua/ буде цікава всім тим, хто закінчив середню освіту і хоче отримати якісну вищу.

Бакалавр як інвестиція в майбутнє

Основа для отримання I ступеня вищої освіти для українців в Польщі є атестат, який підтверджує закінчення середнього, що нотаріально завірений. Навчання на бакалавра в Польщі — ідеальна можливість отримати європейський диплом, який здатний надати велику кількість переваг і відкрити тільки нові перспективи.

Що стосується проходження навчання на бакалавра на території України, то можна відзначити, що при правильному виборі ВНЗ рівень якості буде перебувати на схожому рівні, при цьому в Україні не так вже й багато ВНЗ, які здатні забезпечити навчання на міжнародній арені.

Бакалавр на території Польщі надається найширшим вибором факультетів. Надані спеціальності неймовірно затребувані на ринку праці. Кожна з країн пропонує отримання подібного рівня кваліфікації за 3-3.5 року, на відміну від навчальних організацій в Україні польські програми спрямовані на практику, а не теоретичну складову.

Чому потрібно проходити навчання на бакалавра саме на території Польщі?

Природно, вчитися в Польщі або в Україні — це особиста справа кожного, але навчання в Європі має ряд переваг перед українськими аналогами:

• Якщо порівнювати з більшою частиною країн Європи, то ціни на навчання в Польщі значно нижче, ніж в тій же Німеччині — близько 2500 Євро.

• Європейським диплом є конкурентоспроможним на міжнародній арені, тому роботу буде знайти значно простіше.

• Ряд ВНЗ на території Польщі увійшли в міжнародні рейтинги установ.

• Вже на рівні бакалавра ви можете проводити трудову діяльність, самостійно заробляючи на навчання і отримуючи стаж.

• Якщо ви має Карту поляка, то ви сміливо можете претендувати на зниження вартості навчання або на бюджетне місце.

• У деяких ВНЗ ви можете вчинити з зими під час сесії, яка починається в січні-лютому.

• Навчання в Польщі дають можливість вчитися заочно, на відміну від більшої частини університетів на європейській арені.

• Іспити досить складні, що будуть стимулювати студента навчатися більш якісно.

В цілому, навчання в Польщі — це різноманітність курсів, вибір факультетів, відсутність мовного бар’єру, близькість до країни і, звичайно ж, близькість за традиціями, тому ви швидко зможете адаптуватися.

Комментирование закрыто.